Wymiana włosia w szczotkach mobilnych

Wymiana włosia w szczotkach mobilnych

Zużycie włosia to nie powód aby kupować nowy sprzęt.

Regenerujemy włosie w myjniach wszelkiego typu przywracając myjni pełną sprawność użytkową.  Posiadamy w dystrybucji oryginalne, profesjonalne włosie  marki STR Steinbrucker, otrzymywane w specjalnej technologii produkcyjnej. Dzięki unikatowej produkcji zachowuje ono jednakową sprawność użytkową (elastyczność, miękkość, nie rozwarstwianie się końcówek) niezależnie od warunków pogodowych i temperaturowych w długim okresie eksploatacji (na ok. 13 – 15 tys. myć). Włosie to w przekroju jest w kształcie X, co zapewnia zmywanie brudu z powierzchni myjącej na zasadzie „skrobania” nieomal całą jego roboczą długością a nie tylko końcówkami.

     

Ten specjalny kształt poprzeczny włosia (zbliżony do znaku x) nie „podrywa” listew, wycieraczek itp. elementów dekoracyjnych zamontowanych na pojeżdzie. Obok szkic płata włosia. Typowo standardowa mobilna myjnia jednoszczotkowa ma zamontowane 12 płatów. Włosie to występuje w rożnych długościach od 350 do 600 mm i dwóch średnicach – 1 mm jako uniwersalne i bardziej odporne na zużycie i 0,4 mm do mycia delikatniejszych powierzchni. Jest dostępne w kolorze różowo-czarnym i niebieskim.

Proponujemy klientom wymianę włosia w myjniach poprzez zamianę na nowe płaty (300 mm – wysokość płatu na wał o średnicy 110-120 mmm), które są mocowane przy pomocy specjalnych nitów.

My wymieniamy Państwu włosie ORYGINALNE niemieckiej Firmy STR Steinbruckner. Czas realizacji do 14 dni.

Translate this page »