Alkaiczny środek do mycia samochodu ciężarowego Alfa Plus

Home / Środki chemiczne / Alkaiczny środek do mycia samochodu ciężarowego Alfa Plus
Alkaiczny środek do mycia samochodu ciężarowego Alfa Plus

Zastosowanie:

do profesjonalnego czyszczenia i odtłuszczania na różne sposoby powierzchni zmywalnych wodą. Specjalistyczny produkt do mycia samochodu ciężarowego szczególnie plandek, samochodu osobowego czy innych podobnych powierzchni.
Ponadto także do utrzymania czystości w domu, zakładach ogrodniczych itp.

Właściwości:

ALFA PLUS dysponuje dużą siłą do rozpuszczenia oleju, tłuszczów, sadzy, protein (muchy) itp. Działa efektywnie w zimniej czy ciepłej wodzie, twardej i miękkiej. Bardzo dobrze nadaje się do mycia szyb samochodowych, szczególnie w autobusach itp. pozostawiając lśniącą powierzchnię. Jest środkiem powierzchniowo czynnym.
Działa na mrozie PH 10.

Sposób użycia:

  • najlepiej przed każdym myciem przeprowadzić próby – generalnie rozcieńczać w stosunku 1:20 bądź przy silniejszych zabrudzeniach 1:10. Skuteczność tego środka zależy od wielu czynników, jak: stopnia zabrudzenia, temperatury otoczenia oraz czasu działania.
  • Należy środek pozostawić na minimum 3 – 5 minut aby dobrze spenetrował brud. Wyższa temperatura podwyższa skuteczność środka.

Środki ostrożności

  • Chronić oczy i skórę. W przypadku dostania się substancji do oczu lub skóry natychmiast obficie spłukać czystą wodą i skonsultować się z lekarzem.
  • Występuje w opakowaniach 5, 20 l i dowolna ilość; cena progresywna (im wyższa ilość – cena niższa) 1 kg w kanistrze 28 kg = 7,39 zł netto.
Translate this page »